Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tabletta mellett hamarabb...

Tabletta mellett hamarabb megjöhet?

Figyelt kérdés

Jangee fogamzasgatlot szedek mar 4.honapja.Az utolso 6 szemem volt hatra,de akkor jott egy enyhe verzes.Eloszor azt hittem csak attoreses verzes,de mostmar 5 napja tart es erosebb lett.Viszont ez alatt az ido alatt is szedtem a maradek gyogyszert,mivrl a menstruaciomnak csak 22-en kellene megjonnie,igy 21ig szedem a tablettat.Viszont igy nem tudom hogy kihagyjak egy hetet a szedessel vagy szedjem tovabb a kovetkezo levelet?Baj lehet hogy szedtem a mostani verzes alatt is?

Sajnos orvoshoz csak 22-en tudok eljutni,viszont aznap mar nem kellene bevennem tablettat mert kezdodne a megvonasos het.Most akkor aznap vegyek be vagy ne?

Meg nem tortent velem ilyen eset ezert barmilyen tanacsnak orulnek mig el nem megyek orvoshoz.koszonom



2014. máj. 19. 07:49
 1/2 +bloodred+ ***** válasza:
Én is véreztem az enyémtől 16.szemtől, kb. 20.napon állt el, akkor ugye még volt egy szem, azt bevettem. Következett a 7 nap szünet és a 3.-on megjött megint. 8.napon kezdtem az újat, addigra a megvonásos már elmúlt. Én azt javasolnám, hogy szedd rendesen be a 21 szemet, tartsd meg a 7 napost, ha vérzel, ha nem. És a következő ciklusban remélhetőleg minden ok lesz.
2014. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 20. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!