Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Miért van fehérfo...

Ez normális? Miért van fehérfolyásom? És miért késik mindig ennyit a menzeszem?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja nagyon erős a fehérfolyásom. De olyan, hogy néha érzem mintha már szinte folyna belőlem.. nincs szaga, és nem is viszketek. Semmi probléma, csak ez hogy nagyon erős. Erre szeretnék választ kapni.

Mellesleg késik a menzeszem is 8. napja.. de annyira nem aggódom mert kb 3-4 hónapja minden hónapban késik 7-9 napot, és fogalmam sincs miért.. (múlt hónapban is 9 nap késéssel, azelőtti hónapban 8 napi késéssel jött meg.) Ez lenne a következő, amire valaszt szeretnek kapni.

Augusztusban lesz 1 éve h szexualis kapcsolatot élek, tehat nem hiszem h az h felborult a hormonhaztartasom... vagy nem tudom:) Ráadásul csak egy férfival voltam tehát nem is kaphattam el semmit, ami miatt ezek a problémáim.. (és a barátom is hűséges!)

Jaa, és nem szedek fogamzásgátlót, tehát ez normálisnak tunik h késik, mert nincs ami beállítsa a menzeszem. Gumival és hüvelytablettával védekezünk.

Előre köszönöm:)


17/L



2014. máj. 22. 15:29
 1/7 anonim válasza:

Igen ez normális.Valószínűleg még nem állt be a menzeszed,azért késik.A fehérfolyás pedig mint minden fiatalnak,egészséges,mert megtisztítja a hüvelyt.Az hogy éppen mennyire erős,az már más kérdés.


22/L

2014. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a fehérfolyás, nincs semmi bajod, nyugi!
2014. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás teljesen normális.
2014. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A folyás is normális, meg a késések is. Habár lehet, hogy nem késében kell gondolkodnod, hanem simán csak hosszabbak a ciklusaid, később van peteérésed. Tehát van, akinek 28 napos a ciklusa szabályosan (ezt mondja normális ciklusnak sokan, de nem igaz, szerintem azok vannak kevesebben, akiknek mindig 28 napra jön meg), van, akinek meg mondjuk 32, 35 stb. Van, akinek meg annyira változó, hogy hol 28, hol 31, hol 33, aztán 29 napra jön. Még ez is normális.

Nekem is az utolsóba tartozik a ciklusom, sőt volt, hogy már 36 vagy 40 napra jött meg, de nem maradt ki egy sem és simán teherbe is estem.

Nincs min aggódnod.

2014. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :)
2014. máj. 23. 23:44
 6/7 A kérdező kommentje:
már 11. napja késik...
2014. máj. 25. 15:31
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak akik ilyen helyzetben vannak! Nyugi! :) 25 napot késett, pedig már 4 éve menstruálok. Felirattam fogamzásgátlót, mert az pontossá teszi, beállítja. Azóta nincs gondom vele, pontos!!!!!:)


Ne Aggódj te sem, ha nincs okod rá! :)

2014. aug. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!