Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK! Normális a sima 2-3...

Biiio15 kérdése:

LÁNYOK! Normális a sima 2-3 ujj, és lehet ez a nőgyógyász miatt tovább lent (CSAK LÁNYOK ÍRJANAK AKIK TAPASZTALTAK MÉR ILYET? )

Figyelt kérdés
szóval voltam nőgyógyásznál és csinált ilyen rák szűrést amihez szét feszítette a hüvelyemet hogy tudjon a váladékomból mintát venni

2014. máj. 22. 16:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nem nagyon ertem mi a kerdes:D
2014. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
énse :D
2014. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
félre nyomhattam, ...mintát venni és azóta simán bemegy a 2 ujj meg a 3 ujj azelőtt pedig az 1 ujjamat is szorította.... az miatt lehet ??? és össze húzódik ? kb mikor ha igen?
2014. máj. 22. 16:53
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy rugalmas izom...

Ha nem vagy szűz, akkor dughatott olyat beléd, és nem sokára vissza "szorul"...

2014. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hat hétfőn voltam.es.nem.nagyon tapasztalok változást :/
2014. máj. 22. 16:58
 6/15 anonim ***** válasza:
most már csak bátrabban nyúlsz hozzá ... eddig is bement volna, ha mered
2014. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
elég.sokaig.izgatott ahhoz a barátom.hogy be menjen úgy hogy.ez ROHADTUL NEM.NORMÁLIS
2014. máj. 22. 17:02
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 dehogynem az ... és légy erős, ott majd egyszer kibújik egy kis kókusz is, és kifér ... és tudod mi az érdekes? hogy ettől nem fog maradandóan kitágulni
2014. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok. És a te 3 ujjad nem vastagabb, mint az én cerkám...

És ha fel vagy izgulva, akkor bizony annak is be kell férnie.

Másba is be fért már.

Meg z rvos sem egy vadállat. Ha annyira nem tudtál volna tágulni, nem nyomja fel azt az izét.(azt hiszem kacsa a neve)

No meg közben eléggé fájt volna, és szinte dugnia kellett volna vele téged, hogy be tudja nyomni.

de olyan csak a horror filmekben van.

2014. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
60%
Teljesen normális, pláne ha a pasid izgatott előtte sokáig. de ha ennyire nem vagy képben a saját testeddel, akkor minek élsz nemi életet? pláne 15 évesen....
2014. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!