Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lenne a kerdesem hogy az...

Az lenne a kerdesem hogy az normalis hogy a kis ajak es a nagy ajak kozott feher valami van. Talan a reszelt sajthoz tudnam hasonlitani. Van amikor nem lathato, csak amikor megmosom akkor veszem eszre. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális, ha nincs más tüneted.
2014. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első, tényleg normális? Mármint.. mi ez? Nekem is van, és nagyon megrémít, nekem mindig van ha épp "megnézem". De semmilyen tünetem nincs, se viszketés, se csípő érzés, se kellemetlen szag/folyás, SEMMI. Sosem volt még nemi betegségem, szexuális életet sem élek még, de nagyon aggaszt.

Bocsánat az off-ért, de nagyon aggódom...

2014. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az olyan, mint a férfiaknál a smegma. Elhalt hámsejtek, izzadtság összecsapzódva.

Kicsit gyakoribb mosás, és akkor nem lesz ott..

2014. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem járok fel valami gyakran, de ezt a kérdést mindig máshogy feltéve már harmadszor látom.


Vagy szórakozol, vagy tényleg ott van az a valami és nem kaptál még rá kielégítő választ.

NEM, nem normális, hogy az ott van. Majd ha rászánod magad, hogy elmenj egy nőgyógyászhoz, akkor ő majd tud segíteni, mi nem. Majd megmondja, hogy mi az és hogyan távolítható el.

2014. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Csak mert gondolom 1 hónap alatt mosakodtál már párszor, amióta először láttam a kérdést.

Ha úgy sem jön le, mondom menjél orvoshoz!

2014. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem betegség, ez teljesen normális így!
2014. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, nekem is időnként ilyen.
2014. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha más panaszod nincs, akkor ez normális.

Egy dolgot tehetsz, tisztán tartod.

2014. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!!!

En most eloszor irtam ide, es nem is lattam h valaki ehhez hasonlot irt volna!!!!!!

Igen,mosakszok minden nap!!!

Orvosnal is voltam,de o azt mondta h ez nem gomba!!

2014. máj. 24. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:

kicsi fehér pöttyök ezek úgye?

Ha igen akkor szmegma és a fiúk szervezet is termeli és ha a srácok nem mossák meg a fitymájuk alatt a makkot rendesen mert nekik a makkon van akkor az begyulladhat,sőt ebből alakulhat ki később fitymaszükület is.


De a lányoknál is a csiklót hátra tudod húzni(a csiklót fedő bőr a csikló fityma) és ott is lehet szmegma és most olvastam nem rég utána még lányoknál is lehet de ott úgymond csikló fityma szükület.


Normális,ezért kell megmosni a nemiszervet rendszeresen.

2014. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!