Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol vehetek kifejezetten...

Arnika.sz kérdése:

Hol vehetek kifejezetten hévízi iszapból készült kozmetikai termékeket? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
A barátnőmet szeretném meglepni valami spéci kozmetikummal, de nem tudom hol szerezzem be, illetve hol találok olyat ami tényleg abból készül.

#krém #kozmetika #hévízi iszap
2014. máj. 23. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyne nincs, egyébként miért épp a hévizi iszapból kéne? sok jó minöségű természetes kozmetikum van.
2014. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Rendelhetsz a város weboldaláról is, mintha láttam volna a webshopukban iszapos termékeket. Igaz lehet, hogy nem kifejezetten kozmetikai, inkább gyógyászati (úgy értem pakolásokhoz való) iszap volt.

Rengetek hirdetést találni, hogy tőzegből és hévízi iszapból készült szappant készítenek "házilag", amiket megvehetsz. Ezek nagy valószínűséggel hévízi iszapból vannak, mármint az ottani iszapüzemben készült ún. vödrös iszapból.

2014. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!