Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, titeket zavar, ha...

Lányok, titeket zavar, ha orvosi vizsgálaton le kell venni a melltartót is? Vagy épp a nadrágot kigombolva hanyatt feküdni a vizsgálóágyon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
nem
2014. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%

Nem.


Az orvost nem a bájaid érdeklik, hanem a kis gusztusos a gomba hüvelyedben, vagy egy kis csomó a melledben. Nyilván te sem ok nélkül keresed fel a dokit.

2014. máj. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
milyen gyakran vesztek részt ilyen orvosi vizsgálatokon?
2014. máj. 23. 23:40
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Téged még nem műtöttek meztelenül, altatásban, kérdező? :D A legkisebb problémám volt az ilyesmi.

(Pedig az én orvosfóbiám elég fejlett. De akkor szerencsére szabadságot vett ki.)


A bunkóság, na az zavarna. A természetes testrészeink indokolt megmutatása nem annyira. Ahogy írták, az orvost úgysem az ember bájai érdeklik.

(Ez az elmélet, mert nem járok orvoshoz.)

2014. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Életemben nem voltam olyan orvosi vizsgálaton, ahol kigombolt nadrágban kellett végigfeküdni egy orvosi vizsgálaton. Ha a hasamat vizsgálta, kicsit lejjebb tolta max a nadrág szélét. Ha pedig a nadrágomba "rejtett" testrészeket vizsgálták, le kellett vennem a nadrágomat. Ha a mellemet kell vizsgálni, akkor azt kell. Egyedül csak az zavart, mikor középsuliban minden évben a dokinő és az aszisztense előtt kellett csukott szemmel, egy szál bugyiban parádézni, mert amúgy nem lehet látni semmit első pillantásra, körbe kell forogni, meg hajolgatni, meg minden. Nem lehet külön külön elvégezni ezeket a vizsgálatokat, legalább egy melltartóban. Na mindegy, sosem értem meg ezt a hülyeséget.

Nem vagyok szégyellős, de ezt már perverzségnek tartottam :D

2014. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én szégyenlős is vagyok és orvos fóbiám is van. Egyszer a doki egy speciális beavatkozás előtt (intim testrészt érintő) megkérdezte, hozzájárulok-e ahhoz, a szegedi egyetem (az eset Pesten volt) hallgatói végig nézzék a beavatkozást tanulási céllal. Nem zavart. Ez volt a legkisebb problémám, és legalább ők is tanultak valamit :)


Tehát kb. 10 ember állt körbe, míg én totál meztelen voltam alulról, és valahogy, abban a szituban ez nem érdekelt, csak szerettem volna rajta túl lenni.

2014. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős lehettél, de azért ezt nem 17 éves lányokon kellene tanulmányozni, nézegetni hanem mondjuk 40 felett, amikorra már tompul erősen a szégyenérzet.
2014. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavar, nem is kicsit, de vannak olyan célvizsgálatok amihez ez elkerülhetetlen.
2014. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak vizsgálatok amihez muszáj vetkőznöd. A céltalan vetkőztetést viszont nagyon utálom persze.
2014. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!