Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forró vízbe fürödhetek menstru...

Forró vízbe fürödhetek menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Már több hete ki van jelölve egy nap, hogy megyek a párommal és a családdal gyógyfürdőbe. A menstruációm már a végén jár, tehát a betétben már nincs semmi csak a papír véres még. Viszont ez a víz van 35-37 fokos is. És hallottam egy olyat, hogy nagyon meleg víztől el lehet vérezni és meghalni a menstruáció alatt. Igaz ez? Neten nem találtam róla semmit. 17/L

2014. máj. 25. 17:19
 1/5 anonim válasza:
A puding próbája az evés, de vigyázz, én halottam valakiről aki a meleg vízben elvérzett az aranyerétől...
2014. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Viszont félek bemenni. Esetleg valaki tud valamit?
2014. máj. 25. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy elvérzel és meghalsz. Használj mini tampont, ha már annyira esz a gyógyfürdőért a penész téged.
2014. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem esz érte. Hanem ajándék volt ez az út a szüleinktől.
2014. máj. 25. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Tamponnal menj be, akkor is, ha már szionte teljesen elmúlt, mert a meleg, gyógyvizes víz nagyon tud fertőző is lenni és az utolsó napokon is még fogékony lehetsz a fertőzésekre.
2014. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!