Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? (többi lent)

Ez mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lány vagyok 13 éves.

Bélférgem van cérnagiliszta , de már van gyógyszer s már 2-szer vettem be.

Kérdésem pedig hogy lehet-e a menstruációm fehére-sárgás

Ugyanis nem volt még soha, de már láttam mikor a fehér geny@k bennem voltak , hogy ott is mászkálnak... Megijedtem persze és kiszedtem őket mindig de mióta nincsenek egy idővel azután érzem hogy napközben a nemi szervem nedves és látom a bugyimon hogy sárgás-fehéres lesz és a Pun[mnál is ilyen takony állagú fehéres színű anyag van és nem lehet hogy az az??? Előre is köszi a válaszokat



2014. máj. 29. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem menstruáció. Elképzelhető, hogy hüvelygyulladásod is lett,emiatt jelentkezett folyásod.
2014. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amiről írsz, az fehérfolyás. :)
2014. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az ellen mit kell tenni??, várni míg elmúlik??? vagy van valami zöldség v gyümölcs ami jó rá???? ( nem tudom ha van gyógyszer milyen hatása lenne Vermoxxal együtt)
2014. máj. 29. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor normális a folyás, ha csak fehér, vagy átlátszó, nem kellemetlen szagú és nem okoz semmi tünetet. Ha zavar, tegyél be tisztasági betétet a bugyidba.
2014. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösziii
2014. máj. 29. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene a kutyádat vagy a macskádat puszilgatni és akkor nem lennél férges......
2014. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs háziállatom :)
2014. máj. 30. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!