Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó pisilési inger volt...

Állandó pisilési inger volt rajtam de közben csipett, és viszketett is a hűvelyem, mi ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi a kérdés ?
2009. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
felfáztál
2009. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Nalam is ez van, de en sem tudom, hogy mi lehet ez.Ne haragudj, hogy nem segitettem, de nekem is kene segiteni:)
2009. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, de elmúlt magától pár nap alatt.
2009. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,igaza van a második válaszolónak.Felfáztál. Nem rég nekem is volt ilyen.Takarózz be,ha leülsz pihenni,öltözz jó melegen és egy két nap alatt elmúlik.
2009. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

22:02 vagyok!

Nekem is mar kb 3 eve van, mulik el es jon vissza folyamatosan. Nem fektettem ra akkora hangsuly. Nen hiszem, hogy valami bajom legyen tole.

14/L

2009. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

utolsónak írom, hogyha gyakran fel vagy fázva, akár meddő is lehetsz!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

A felfázás névvel illetett betegség valójában egy húgyúti bakteriális fertőzés. Felfázásnak azért hívják, mert, ha valaki érzékeny a hidegre (pl. hideg vízben úszás, hideg kőre ülés), akkor a nyálkahártyája már nem képes ellátni a védelmi funkcióját, így a bacik feljutnak, és elég csúnya dolgokat tudnak művelni. Ha nem kezelik, hólyaggyulladás és egyéb gyulladás is lehet belőle a medencei szervekben.

Szóval elhanyagolni nem tanácsos. Irány a doki, többnyire antibiotikumot ír fel, amitől hamar elmúlnak a tünetek.

Érzékenységet nem csak a hideg okozhat, hanem az illatanyagok is, ha pl. habfürdőből feljutnak a húgycsövön. Ez is tönkrevághatja a nyálkahártya védekező rendszerét.

(És valóban, meddőséget is okozhat, ha hegesen gyógyulna pl. egy petevezeték gyulladás.)

2009. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a gyógyszertárban egy lötyit...a neve Urogin

Csak ajánlani tudon nekem egy nap alatt enyhültek ezek a tünetek,második napra meg majdnem teljesen meggyógyultam.

2009. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy a pontozás alapján úgy tűnik, hogy sokaknak nem tatszik az amit írtam, miszerint nekem is voltak már ilyen tüneteim, de elmúltak maguktól. Csak azt akartam ezzel közölni, hogy nem kell megijedni, nem nagy ügy ez a felfázás.

Csak segíteni szerettem volna, de ha ez egyeseket ennyire zavar, akkor bocs hogy írni mertem.

2009. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!