Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Mindig átázok!...

Mit csináljak? Mindig átázok! 15/l

Figyelt kérdés
A legnagyobb éjszakai betétek sem bírnak ki nálam 2-3 óránál többet,annyira erős a vérzésem.Ma reggel ugy ébredtem,hogy a bokám is véres volt.Az a baj,hogyha úgy alszom,hogy tampon +betét,akkor a tampon kb.10 órán keresztül bent van,mert éjszaka annyira mélyen alszom,hogy nem kelek fel.Volt olyan,hogy beállítottam az ébresztőórát 3 óránként,de akkor meg nem aludtam ki magam rendesen.Nagyon nagy gond,ha a tampon bent van 9-10 órán keresztül?Csak az első 2-3 napban használnék éjszakára.Egyébként 8-10 napig menstruálok,és 2 és fél éve jött meg először.

2014. jún. 7. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Én is mindig átázok és rájöttem h semmi értelme a betétnek így éjszakára nem szoktam berakni, hanem ha vége a mensimnek akkor van ágynemű mosás. És reggel zuhanyzok.
2014. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Tena betétet (inkontinenciabetét) a gyógyszertárban (és az elsőnek is érdemes lenne azt kipróbálnia). Azzal garantált, hogy nem ázol át, és nem kell tampon se mellé. Ezenkívül tegyél magad alá egy törölközőt a biztonság miatt.
2014. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tampont semmi képen ne hagyjál bent 8 óránál tovább de ez a használati utasításon is rajta van. ha éjjel átázol : vegyél szorosabb bugyit, használj vattát és egy olyan betétet ami erős vérzéshez kell. a vatta fog a vérzésen egy kicsit és ha az átázik akkor ott a betét is. de ha így is átázol egy kicsit, rakj magad alá egy sötétebb színű plédet hogy ne legyen olyan minden.
2014. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon erős a vérzésem, és az első 3-4 napban tamponnal alszom. Közvetlen lefekvés előtt és felkelés után cserélek és még semmi bajom nem volt, pedig jó ideje így csinálom. Sokkal kényelmesebb, nem kell izgulnom, hogy átázom és tudok sokat mozgolódni anélkül, hogy elmozdulna a betét és minden nap pizsit kellene mosnom. Ajánlom az o. b. Flexiát, amit kifejezetten éjszakára fejlesztettek ki és különösen jó nedvszívó.
2014. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha ennyire erős a vérzésed, és ennyi napig tart, akkor érdemes elmenned egy orvoshoz.

Én újabban intimkehelyt használok, ami nekem 2-3 szor tovább bírja mint a betét amit addig használtam. Erős vérzés esetén éjszakánként egy betéttel kombinálom. Azóta sokkal jobban tudok aludni :o)

2014. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!