Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy az Inofolictól...

Lehet hogy az Inofolictól pattogtam ki, és nem is a Meforaltól?

Figyelt kérdés
Itt több helyen olvastam, hogy aki csak Inofolicot szedett, kipattogott tőle a bőre...Én nem tudom eldönteni, hogy ez a Meforal, vagy az Inofolic mellékhatása lenne-e? Ti hogy voltatok vele? (Én mondjuk nem Inofolicot iszom, hanem napi kétszer 400 mcg Folsav, és 2 g inozitol por, ami lényegében a hatóanyag, csak külön-külön). Viszont nekem 30 napra megjött, ami előtte soha, lehet véletlen, de ezért még egy hónapot kísérletezem... Nem lehet, hogy a kipattogás a hormonális változás miatt van, és az nem biztos, hogy a végén rossz lesz? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. jún. 12. 22:53
 1/2 anonim válasza:

Szia.en ugy kipattogtam az inofolictol mint anak a rendje a nyakam karjaim hatam es viszketek is .nekem is bealt 30 napra a ciklusaim ami edig nemvolt

Viszont utoso mensesem aprilis 25- en jott meg utoljara.azota semi szoval kesik tesztem negativ.hasam hol hol nem ez olyan mindjart megjon erzes .szoval en nem iszom mar majus vegefeletol.es tobbetsem fogom inni vmi nem kerek az inofolicba! Es meghoza milyen draga.

2014. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk nem ilyen durva, az előző ciklusban max. 5-6 pattanás egy hónapban, a felkarom hátulja apró érdes, de nem vészesen. Nem igazán zavar olyan mértékben, hogy nem tudnék vele együtt élni, de rácsodálkoztam, hogy hallottam olyan véleményeket is, hogy vki az Inofolictól pattogott ki, nálam sokkal durvábban. Azt gondoltam, hogy a Meforal volt.
2014. jún. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!