Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magyarországon lehet kapni?

Magyarországon lehet kapni?

Figyelt kérdés
Mostanság elégé harcban állok magammal a menstruációm miatt :/ a betétet nem kedvelem ennyira mert vagy odéb csúszik vagy felgyűrődik mert gyengén tapad meg a tampon meg van olyan mikor nem tudom felhelyezni :/ viszont hallotam hogy van aplikátoros tampon vagyis nem kell oda nyúlni hanem azzal helyezed be ha nem tudod hogy kell én persze tudom csak néha nem megy és magyarországon lehet kapni aplikátorost?

2014. jún. 14. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt csak rendelni lehet vagy van bolt ahol lehet is venni?
2014. jún. 14. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy csak árulják valahol.
2014. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én már jártam Dm-ben, rossmanban, tescoba, és müllerben de nem találkoztam vele :/
2014. jún. 14. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Drogériákban,eurós boltban biztosan találsz én tegnap vettem Hévízen a DM-ben és a ROSSMANBAN IS VAN.
2014. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kazincbarcikán nem leltem talán miskolcon fogok :)
2014. jún. 14. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyobb város nagyobb esély amúgy neten olcsóbban lehet rendelni vagy a kacincbarcikai drogéria dolgozóját megkérni hogy rendeljen.utolsó voltam
2014. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!