Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyedül elmehetek nőgyógyászho...

Egyedül elmehetek nőgyógyászhoz? 13/L

Figyelt kérdés
Lehet hogy hormonzavarom vagy PCOS-em van de mikor anyunak mondtam kiröhögött.El szeretnék menni nőgyogyászhoz egyedül de nem tudom lehet -e?

2014. jún. 16. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14 éves kortól lehet. De miért lenne hormonzavarod vagy PCOS-od? Elég fiatal vagy még, totál ok nélkül is lehet teljesen rendszertelen a vérzésed.
2014. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem csak az több tünet is utal rá és az előző kérdésemben egy válaszoló azt monda hogy a tüneteim PCOS-ra utalnak a következményeit is leírta így jobbnak látom ha megvizsgálnak
2014. jún. 16. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
13 évesen még kell szülői kíséret.
2014. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok az a válaszoló. Remélem nem ijesztettelek meg, nem ez volt a célom :)


Apukád sem vinne el?

2014. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem ijesztettél meg csak gondoltam ha tele ég az van jobb ha előbb kiderül.apu semmiképp max a mama
2014. jún. 16. 15:07
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok benne biztos, hogy 13 évesen ilyen invazív vizsgálatokat elvégez egy orvos.
2014. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyél már butácska!!

Nehogy elmenj már nőgyógyászhoz ezzel ki fog nevetni és hazazavar.

Illetve nem, csak azt mondja hogy anyukáddal beszéld ezt meg és gyertek vissza ha kell.

2014. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Dehogyis fogja kinevetni!!!!, és PLÁNE nem hazaküldeni, hogy beszélje meg az anyukájával. Mi a túrót beszéljen meg anyukájával azon, hogy PCOS-a van-e vagy sem? Anyukája mit tud erre mondani szerinted? Ebben csakis és kizárólag az orvos a kompetens.

És fogalmam sincs, hogy miért akarjátok lebeszélni arról, hogy törődjön az egészségével. Nagyon is jól teszi.

Azt hozzáteszem, hogy én se vagyok biztos abban, hogy milyen tünetek lehetnek azok, amik 13 éves korban PCOS-ra utalnak, de akármilyen tünete van, azzal rosszat biztos nem tehet, hogy elmegy az orvoshoz és megkérdezi tőle.

2014. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. jún. 17. 09:31
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

El ne hidd ezt a PCOS h.lyeséget!

És sajnos komoly esély lenne rá hogy nevetésben törnének ki ha beállítanál 13 évesen a nőgyógyászatra hogy szerinted PCOS-ed van.

Nyugodj meg, kis hopchondriád (képzelt betegség) van, semmi más.

2014. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!