Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Love Moon az eredeti anionos...

A Love Moon az eredeti anionos betét vagy a Crsytal is hatásos?

Figyelt kérdés

A biointimot már próbáltam,de azt olvastam,hogy az csak egy utánzat. Én LMoon-osat szeretnék vásárolni de a városomban nincsen én meg nem szueretnék belépni abba az MLM rendszerbe.

Viszont most kaptam egy crystal csomagot, ez is egy utánzat?

HA ugyanolyan lenne mitn a LM akkor gondolom nem adnák fele annyi árért.

HAsználtátok már?


2014. jún. 19. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is csak a biointimot használom, de mégis mit vársz tőle? Én is rájöttem közben, hogy semmivel sem tud többet, mint egy normál betét. Mégis miből vennéd észre, hogy valami mást tud nyújtani?
2014. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ezaz, hogy nem tudom mit is kellene várni ettőla terméktől,de szívesen kipróbálnám a lovemoont.

Nekem az első három napban nagyon erős a vérzésem és kiváncsi vagyok,,hogy mennyire szívná be, láttam videókat bíztató volt az eredmény.

De ha a biointimo és a crystal is tartalma anion csíkot akkor ez nagy konkurencia a love moon-nak mert fele annyiért árulják. Szóval szerintem a biointimoba nem is oylan az anion csík mint a Love-ban és sokan írták,hogy ég és föld a különbség a kettő között.

gondolom, használatával a görcsök elmúőlnak vagy enyhűlnek a menzesz is lerövidűl sőt a gomba baci ellen is véd.

De ezt csak a Love moonál tudom elképzelni, de szemétség,hogy nagy hasznot akarnak belőle húzni.

2014. jún. 19. 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy egy anion csíktól nem enyhülhet a menstruációs görcs és nem rövidülhet tőle a menstruáció sem. Ezt józan ésszel bárki be tudja látni, mivel ezeket a tüneteket, vagy a menzesz időtartamát nem tudja egy betét befolyásolni. az egyetlen amiben talán van igazság, az a bacivédelem, de szerintem ez is inkább marketing.

Én azért vettem a biointimot, mert nekem befülled a betét alatt a bőröm, tampont viszont nem akarok használni. Hát a biointimo alatt ugyanúgy befülled, ezek szerint még csak nem is légáteresztő, a nedvszívóképességével nincs gond.

Nem biztos, hogy mindent érdemes elhinni, sokan csak a pénzedet szeretnék lehúzni.

2014. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hihetetlen valóban amiket írnak róla, de 2000 forintot áldoztam volna rá.

Te mennyiért vetted a biointimot? én 800 körül láttam a rossmannban. A crystal 1050 volt. No ha ugyanaz a "hatása" a kettőnek akkor a biointimot érdemes venni. Elvileg az is 7rétegű.

2014. jún. 19. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Az árára nem emlékszem, de ugyanaz minőségre, mint a lényegesen olcsóbb Always, amivel egyébként elégedett vagyok, mert van rajta valami fedőréteg ami tényleg teljesen beszippantja a nedvességet. Ha kedved van akkor vegyél a lm-ból, én nem tudok benne hinni.
2014. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem tudok venni mert ahhoz be kell lépni az mlm rendszerbe fizetni kell egy csomót nem úgy van,hogy lerendelek 3 darabot.

Nekem a legtöbb cseppes always éjszakai sem bírja az elejétől a végéig teljesen véres szokott lenni és előfordúl,hogy reggel mikor felkelek kifolyik,eléggé kényelmetlen..

2014. jún. 19. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon ráérek ma és rámentem az oldalukra, most már biztosan nem vennék ilyet, messziről látszik, hogy gagyi az egész, valamennyire értek a biológiához, tele van hülyeséggel, amit írnak róla, de a kedvencemet idemásolom, ez a töltőanyagra vonatkozó rész végén található:


"A"Love Moon" anionos egészségügyi betét ezzel szemben nedvesség-elnyelő részecskékből készült, a terméket pormentes, alaposan fertőtlenített papírba csomagolták. Teljesen megfelel a kínai higiéniai előírásoknak."


Hát nagyon örülök, hogy megfelel a kínai higiéniai előírásoknak :) Itt Európában inkább az EU stzabványt részesítjük előnyben.

2014. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért azt még ők sem írják, hogy jobb lenne a nedvszívóképessége, biztosan kellemetlen ez az erős menzesz, de szerintem nem nagyon van ezeknél az éjszakai betéteknél nagyobb nedvszívóképességű.
2014. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csalóka mert többféle love moonos betét is van amit te néztél az hong-kong-i

[link]

És ebayn is fent van jóhogy ezzel kereskednek mert ingyen elszállítjáj MO-ra.

Amire én gondolok és ami az eredeti az így néz ki, de ez is winalite

[link]

2014. jún. 19. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Abból másoltam, amit te is ajánlasz, nézd meg, alul van a töltőanyag alcím alatt :) Valószínűleg elírták egyébként, senki nem villogna itt a kínai előírásokkal.
2014. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!