Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, még nem jött...

14 éves vagyok, még nem jött meg a menstruációm. Már kb másfél-2 éve van fehér folyásom. De úgy 3 hete megváltozott: sárga lett, erős szagú, és darabkás. Kell aggódnom? Lehet, hogy nemsokára megjön?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,még nem jött meg a menstruációm. Már kb másfél-2 éve van fehér folyásom. De úgy 3 hete megváltozott: sárga lett,erős szagú,és darabkás. Aztán elmentünk tininőgyógyászatra,és vettek kenetmintát. Negatív lett,azt mondták nics semmi. De akkor mégis mitől? Lehet,hogy nemsokára megjön? De akkor nem barnásnak kellene lennie? Aki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm!
2008. júl. 31. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászaton megkérdezhetted volna, hogy ez utalhat-e arra, hogy megjön. A sárga, erős szagú folyás amúgy gombára utal, de ha azt mondták, hogy semmi, akkor nem tudom. 16 éves korig várni kell, hogy megjöjjön, után lehet aggódni, nődokihoz menni, hogy megvizsgáljon.
2008. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sárgás erős szagú darabos fojás ?

Ez csak fertőzés jele lehet.A menstruációd miatt nem kell aggódnod 16 éves korodig bármikor megjöhet.Nekem majdnem 15 éves koromban jött meg :)

2008. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nemtom énis csodálkoztam..lehet h elnéztem,valaki más leletét nézte? de pont velem?
2008. júl. 31. 19:00
 4/12 A kérdező kommentje:
*elnézte (-m)
2008. júl. 31. 19:01
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és még azt hozzáteszem,hogy viszketett is,és mondta a nődoki h lehet a mensi előjele,..de nemtom
2008. júl. 31. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy kicsit ellentmondjak az előttem szólóknak, a sárgás folyás a ciklus alatt (persze, akinek van ciklusa!!!) hormonális változás miatt lehet, nem csak fertőzést jelezhet. Nem én találtam ki, olvastam. Szeritnet ne aggódj, ha már a nőgyógyászaton is túl vagy, lehet tényleg a közelgő menstruációt jelzi. A barnás folyás már vért tartalmaz, azért barnás. De ha aggódsz, inkább menj vissza a nőgyógyászhoz és kérdezz rá, hogy lehet-e előjel..
2008. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2008. júl. 31. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Keresztanyam lanya majdnem 19 eves volt amikor megjott neki.Ne aggodj meg fog jonni:) De ne vard..:S En meg 12 se voltam mikor megjott:((
2008. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha még viszket is akkor szerintem tuti fertőzés.Hány éves a dokid hogy nem látja?

Most te ezzel ugy vagy mint én a fogászaton.Nagyon fájt a fogam és a fogorvosom azt mondta hogy arcüreggyulladásom van nincs lyukas fogam.Elmentem másik dokihoz ő mondta hogy 5 lyukasfogam van.Szóval vannak ilyen orvosok.Azért a biztonság kedvéért másik nőgyógyásszal is vizsgáltasd meg magadat.

2008. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emberek, ez nem totószelvény, hogy 1, 2 vagy X. Ez nem jéték. 24 éve, az első menyasszonyomnak is fehér folyása volt. Kb. 6 éve az urológusom elmondta, hogy a prosztataproblémám amiatt kezdődött. Ekkor én is utánaolvastam. A sárga folyás a fehérnél is veszélyesebb a nőre és a partnerére nézve is, ezért - bármennyire is kellemetlen - késlekedés nélkül fel kell keresni a nőgyógyászt !!
2008. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!