Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a hüvelyem és...

Nagyon viszket a hüvelyem és fáj, ha hozzáérek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nőgyógyászhoz kell majd menni, csak most jött meg és addig nem akarok. És szerintetek miért van ilyen sűrűn hüvelybetegségem? Egy hónapja is voltam nőgyógyásznál, akkor valami bakteriális fertőzés volt, azt már kezeltem.
2014. jún. 20. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Gomba lehet! Sajnos van aki hajlamos ezekre a betegségekre!
2014. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. jún. 20. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másik nőgyógyászt kellene keresned, aki alaposabb.
2014. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy gomba. Ez baktériumtól is lehet. Vissza kéne menni olyan nőgyógyászhoz, aki tenyésztést is csinál. Ha a mostani nőgyógyászod csinált tenyésztést, akkor megfelelő vizsgálatot kaptál!
2014. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csinált, de szűz vagyok még, szerintem azért nem látta szükségesnek.
2014. jún. 28. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Többedszerre nem múlik a fertőzésed, szal rohadtul szükséges lenne, és teljesen irreleváns, hogy szűz vagy. Hüvelybemenetről törletet 5 éveseknél is tudnak venni. Beljebbről meg kis pálcával szokás, ezt se akadályozza a szüzesség.
2014. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!