Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dudorok a mellbimbón. Mitől?

Dudorok a mellbimbón. Mitől?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a bimbóudvaromon kis dudorok vannak, abszolút nem fájnak, nem is viszket. Megnyomtam és fehér sűrű váladék jön ki belőle, pont mint egy zsírmirigyből. Esetleg zsírmirigy lehet? Mert ha az, nagyon meglepő, sosem hallottam még, hogy valakinek a bimbóudvarán lenne.

Valami ötlet, hogy mi lehet? Érdemes lenne megmutatni orvosnak? Ha igen, nőgyógyász vagy bőrgyógyász, vagy valamilyen más doki..?

Köszi a válaszokat!


2014. jún. 20. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak, mióta megnőtt a cicim, mindig voltak, sosem volt velük baj. Nekem úgy tűnik, mintha a bimbóudvar "pórusai" lennének, csak ugye sokkal ritkásabb, mint a bőr többi részén.


24/L

2014. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát a váladékozás picit furcsa

Nem kéne váladékoznia

2014. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Menzeszkor normálisnak számít, ha dudorkák jelennek meg valahol, aztán el is múlnak

Bár lehet érdemes lenne megmutatni nőgyógyásznak

2014. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam a pórusokra, de azokból nem hiszem, hogy jönne ez a "váladék".
2014. jún. 20. 19:07
 5/12 anonim ***** válasza:
váladékozás(tej) lehet magas prolaktinszinttől, terhességtől, hormonzavartól, és nőgyógyászhoz, meg endokrinológushoz kellene menni. Elsőnek nőgyógyász, hogy megállapítsa milyen az a váladék és áttapíntsa a mellett, az endokrinológus meg a hormonokat vizsgálja
2014. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most épp menstruálok, most is vannak, de akkor is vannak amikor nem menstruálok. Egyébként nem sok, kb 3-4 db van.
2014. jún. 20. 19:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tej, nem a bimbóból jön. Nőgyógyászhoz járok, pont most volt hormonlaborom, jó lett az eredményem.
2014. jún. 20. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
ne is haragudj meg de ha a melled váladékozik az már régen rossz. ilyenkor az hogy honnan jön majd hogy nem mindegy. én a helyedbe orvoshoz mennék...még időbe.
2014. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A melled váladékozik vagy a dudor? mert az azért nem mind1
2014. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja írtad, hogy a bimbó.. nem lehet szőrtüsző gyulladás vagy annál kisebb?
2014. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!