Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen modszerrel hozhatom...

Milyen modszerrel hozhatom elorebb v tolhatom el a menstruaciomat ha nem szedek fogamzasgatlot?

Figyelt kérdés

A baratommal nyaralni megyunk masfel honap mulva es pont addigra fog megjonni..ill pont akkor.nem szedhetek fogamzasgatlo tablettat mert trombozis hajlamos vagyok tole.

Esemeny utanj tabletta ujrainditja a ciklust ugy tudom..tudom h karos..de meg sose vettem be ha ezuttal bevennek egyet az megoldas lehetne?vagy egyeb tapasztalatok es otletek?

Nagyon varom mar ezt a nyaralast nem akarom h egy ilyen dolog elrontsa..


2014. jún. 22. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

1 millió ilyen kérdés volt már, és 1 millió válasz is:

Nem a tested volt a programodhoz alkalmazkodni, hanem neked kell a testedhez.

Nem lehet se tojással, se citrommal, se ráolvasással se varázslattal előre hozni, vagy késleltetni. HA meg akar jönni, akkor az meg is fog jönni..


Olvass egy kis biológiát, hogy mi játszódik le a szervezetedben amikor menstruálsz.

2014. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha trombózishajamod van, akkor esemény utáni tablettát se szedhetsz! Ugyanúgy hormon van benne, mint a fogamzásgátlóban, csak sokkal-sokkal nagyobb adag. Nem jó ötlet ezzel játszani, örülj neki, hogy rendszeres a ciklusod. Tamponnal nyugodtan mehetsz vízbe is, ha rendszeresen és higiénikusan cseréled, nem lesz vele baj. Ha mondjuk kirándulni mentek, akkor tegyél be alá egy betétet, és még nagyobb biztonságban leszel. Vigyél magaddal fájdalomcsillapítót, ha szükséges. Nekem is mindig nyaraláskor jön meg, de nem szokott belőle probléma lenni, maximum kicsit gyakrabban járok wc-re :)
2014. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze nem ezzel van a baj hanem azzal h a baratommal megyunk..es nem csak aludni szeretnenk:)
2014. jún. 22. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár napot lehet változni fog, meg nálunk barátommal 3. naptól már gond nélkül csinálhatjuk, ha kavés vér fog folyni nem lesz olyan semmi, ha meg a gumi véres nem haltok bele szerintem :) Ki lehet bírni menszesz közben a szexet ha nem néztek le :)
2014. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is benne lennelnde o nagyon nem ..:D ugyh meg kell varni h teljesen elmuljon..
2014. jún. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!