Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázástòl lehet...

Felfázástòl lehet sűrűbb, barna folyásom?

Figyelt kérdés
Fesztiválozni voltunk,ìgy több éjszakán keresztül kint voltam a hidegben,egyik nap elkezdett görcsölgetni a hasam legalul,és barna folyásom lett. Ez már három napja tart,egyre sötétebb a folyás és sűrű. A hasam is eléggé görcsöl. Ha amugy nem járok többet pisilni,akkor is lehet ez felfázás? Amúgy nem menzeszelek több mint egy éve más betegseg miatt,folyamatosan gyogyszert kell szednem,és ezalatt egyszer volt már ilyen,ami magátòl elmúlt,állìtolag a gyògyszer miatt,ilyen áttöréses vérzés. Most nem tudom eldönteni hogy ez megin gyògyszrr miatt van,pedig ennyi idő alatt már megszokhatta volna a szervezetem,ezért kérdezném,hogy lehet-e ez felfázás miatt is? Vagy más? Ha igen,akkor van valamilyen házi gyògymòd hogy nr kelljen egyből orvoshoz mennem?
2014. jún. 22. 21:54
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem
2014. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!