Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg összevissza?...

Miért jön meg összevissza? Bekavarhat az elköttetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Világéletemben 31-33napos ciklusaim voltak, 4. baba után elköttettem magam. Eleinte 33 napra jött meg, most viszont 3.hónapja jön úgy, hogy nem lehet kiszámolni, most pl. 17 napra.

Okozhatja az elköttetés, vagy inkább a sok betegség? Középfülgyulladás, tüszős mandulagyulladás, akut hasmenés, hányás. Antibiotikum, fájdalomcsillapítók...

Érdemes orvoshoz fordulni?


2014. jún. 24. 12:19
 1/4 anonim válasza:
Most szórakozol? Most ha azt mondom hogy "áh nemkell maradj csak otthon nemkell megvizsgálni" akkor te azt teszed? Orvos!
2014. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
komolyan nem értem a magyarokat, tudjátok a világon, még fejlett országokban is, mit meg nem adnának a mi alanyi jogon járó egészségügyi szolgáltatásunkért???? a magyarok meg szenvednek...menj orvoshoz!
2014. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Várj most összezavarom. Nemkell orvoshoz menni, fölösleges. Biztos csak valami biszem b aszom
2014. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp elmegyek dokihoz, de ha esetleg olyan írt volna, akinél szintén valami hasonló van, és megnyugtat, akkor nem rohanok hanyatt-homlok orvoshoz, hanem megyek jövőhéten, amikor amúgy is megyek rákszűrésre, Csak addig szerettem volna valami bíztatót hallani.
2014. jún. 25. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!