Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dudor/gombóc a hasam jobb...

Dudor/gombóc a hasam jobb felében. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17,5 eves lany vagyok. Marciustol korulbelul a hasam jobb feleben egy dudort fedeztem fel. Nem faj. Csak neha jobban erzem, mintha felfuvodna es idegesit. Olyan erzes, mintha egy belso szervem felpuffadna...Marcius elsejen megszakitasos vedekezessel voltunk egyutt a baratommal, tehat nem ment el bennem. De azota is rendszeresen megjott a mensim...minden honapban. Ketsegbeesesemben azt gondoltam, hogy terhesseg...de ahhoz meg tul korai lenne kitapogatni, ugyanis ez a dudor-feleseg mar marciustol "ott van"...nem tudom mi ez a dudor...lehet ciszta is? Valakinek volt ilyen esete vagy erzese?? :(
2014. jún. 26. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Képet tudnál küldeni a hasadról? Talán úgy tudnék segíteni.
2014. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnezest...azt elfelejtettem ideirni...kivulrol nem latszik...es csak akkor erzem,ha jol megnyomom vagy behuzom...
2014. jún. 26. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem bal oldalt van ugyanilyen, amiről hasi ultrahanggal kiderült, hogy a beleim. Akkor nagyobb, amikor tele vannak, kisebb, mikor nem, de sosem tűnik el teljesen.

Ez egyébként - megnyugtatott az orvos - teljesen normális, csak amíg nem voltam ilyen vékony, nem vettem észre.

2014. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ez a baj??..nem tudom...mivel abban a honapban 5 kilot fogytam(halaleset miatt)...ugyhogy lehet eddig is ott volt, csak nem foglalkoztam vele...azert koszi :)
2014. jún. 26. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet, de ez nem "baj". Ez teljesen normális. Akkor is ott van, amikor nem veszi észre az ember.
2014. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen...azt hittem terhes vagyok.viszont verzesem is normalis volt.minden honapban...aztan volt egy olyan idoszak, amikor nem foglalkoztam vele es azt hittem elmult...de aztan pszichesen megint a teman fuggok...hat akkor legyen ott...koszi a te eseted :) nyugodtabb lettem :)
2014. jún. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!