Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja szültem, és jó pár...

3 hónapja szültem, és jó pár hete minden székeléskor szúró fájdalmat érzek a végbelemnél, mi lehet ez, repedés? Mivel kenjem? Milyen orvoshoz kell ezzel fordulni?

Figyelt kérdés
Van aranyerem is,de az nem hiszem hogy az fájhat,máskor is volt már,akkor sem volt vele probléma.És székelés után még kellemetlen ülni is! :(
2014. jún. 30. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószinüleg az aranyered az, ami fáj, a szüléstöl rosszabb lett.

Elöször próbálj meg a gyógyszertárban venni kenöcsöt, de ha nem javul pár héten belül, akkor menj el orvoshoz.

2014. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz menj, ő ad beutalót sebészhez (legalábbis engem oda küldtek vizsgálatra). Nézesd meg, inkább mondják azt hogy "csak" az aranyered, mint elhanyagolj valamit.

Nekem repedésnél volt ilyen tünetem, de én véreztem is.

2014. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,neked repedésre mit írtak fel,mitől múlt el?Vagy műteni kellett?Én most Reparon krémmel kenegetem naponta többször már egy hete de eddig még semmi javulást nem tapasztaltam :(
2014. jún. 30. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Végbélkúpot írtak fel, sajna már nem emlékszem a nevére. Néhány nap (talán max egy hét)alatt rendezte a problémát és a szúró érzés megszűnt. Ne félj, ne kell ezt műteni, nem olyan súlyos a probléma.
2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!