Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon jó nőgyógyászt keresek...

Nagyon jó nőgyógyászt keresek Pesten, ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy mézes-mázos, nagyon kedves legyen. Csak legyen jó szakember, és vizsgáljon ki rendesen!

A jobb petefészkem valószínűleg ki van tapadva a hasfalra, legalábbis UH-on ez látszik.

Két férfi nőgyógyásznál voltam, de egyik sem akart hüvelyi UH-ot csinálni, mert még szűz vagyok, így próbáltak lebeszélni róla, mondván a korábbi kemoterápiás kezelésem következménye. Csakhogy évek óta hullik a hajam, szokott fájni is, a menstruációm sincs mindig rendben.

Úgyhogy engem nem érdekel az sem, ha kályhacső méretű kacsával néznek be, de örülnék, ha végre megnézné valaki, hogy nem gyulladás áll-e fenn. Köszi a segítséget!



2014. júl. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr. Hunka Rezső, jelenleg a II. kerületben rendel egy kis magánklinika szerűségben (Longa-Vita). Telefonon és interneten is tudsz időpontot foglalni. A recepciós hölgy végtelenül kedves, maximum pár percet kell várakoznod. Maga a klinika korszerű és körülbelül a földről lehetne enni olyan tiszta. A doki középkorú, de végtelenül tisztelettudó, empatikus és kedves, bármit megtudsz vele beszélni teljesen nyitottan kezel. Az ár tekintetében, pedig teljesen elfogadható, sőt.. ezért a szolgáltatásért amit nyújtanak több mint korrekt összeget hagysz ott. Interneten ha rákeresel, mindenki csak pozitív véleménnyel van a doktor úrról.
2014. júl. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. júl. 1. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
milyen tapasztalatod volt?
2022. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!