Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus közepén 1 hétig tartó...

Ciklus közepén 1 hétig tartó barna folyás, Mi az oka?

Figyelt kérdés

nem szedek fogamzásgátlót és már lassan 1 éve,hogy minden ciklusom közepoén 13.14. naptól egy hétig barna folyásom van. Semmilyen fájdalom nem társúl hozzá csak olyan lesz a fehérneműm,kellemetlen.

A menzeszem mindig megjön tart 6 napig utána elmúlik és 14. nap meg ez a barna folyás.

Voltam orvosnál, ultrahanggal vizygált,nyomkodott, és rákszűrést is elvégezte. MInden rendben van. A barna folyásomra meg csak legyintett, nem kell vele törődni.

olvastam az ovulációs vérzésről, na ez is kétélű,mert egyik helyen a tökéletes peteérés jeleként írja a másiknál meg sárgatest elégtelenséget...stb.

MI ez? MIt csináljak? Sima vérvételen voltam nem mutat gyulladást egyéb ingadozásokat.

ÉS ez nem olyan barna pecsételés,hogy csak a wc papíron van, hanem rendesen olyan lesz a bugyim is ha nem rakok be bvetétet. Nagyon utálom mert félek,hogy valamiylen rendellenesség jele.

Másnak volt már ilyen?

Én terhességre abszolút nem gyanakodnék,mivel 1 éve hogy már nincs barátom.Ráadásúl minden hónapban ugyanúgy lejátszódik? Egyedül az előző hónapban maradt ki, egy napig volt egy pici barnázás utána semmi már örültem, hogy elmúlt de most újra kezdte a ciklus közepén.

Van aki hasonló nyavajával küzd vagy küzdött és legalább tudja,hogy miről van szó?


2014. júl. 3. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
egyéb info 23 éves vagyok és szeretnék majd gyereket vállalni jó pár év múlva, remélem nincs gond a szerveimmel.
2014. júl. 3. 16:39
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ne idegeskedj. Egyszer nekem is előfordult és én is beparáztam de mindenfelé utánaolvastam és csak a peteérés teljesen normális velejárója, semmi rosszra nem utal. Ha sárgatest elégtelenséged lenne, a vizsgálatok kimutatták volna. Ráadásul rendszeresen pontosan a ciklus közepén jelentkezik, egészen biztos, hogy peteérés. És ha a doki szerint is minden oké, akkor pláne semmi okod az aggodalomra :)
2014. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a helyedben azért megnézetném magam egy másik dokival is. ha az is azt mondja hogy ne aggódj, akkor ok, de tudod: több szem többet lát...
2014. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pont ilyen "problémám" van, 2. hónapja, ahogy ráálltunk a babagyártásra...furcsa h pont most! Eddig sosem volt köztes vérzésem/barnázásom! Nőgyógyászom is csak annyit mondott, h ez normális! Remélem minden rebdben!

Elvileg ez ovulációs vérzés, ciklus közepén van!

2016. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!