Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pánikroham a terhességtől....

Kuinagi kérdése:

Pánikroham a terhességtől. Mit kezdhetek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 1 éve minden hónapban pánikrohamaim vannak attól, hogy teherbe eshetek. 2 havonta rohanok a nőgyógyászhoz mert tesztet soha nem merek csinálni. természetesen soha nincs gond! (hála az égnek) Valaki tapasztalt már ilyet? mit lehet ezzel kezdeni? Még akkor is aggódok amikor épp menstruációm van. lassan rá megy erre a több mint 7éves párkapcsolatom. jelenleg 3. napja késik és már a kiborulás határán állok ismét. Eredetileg hormonzavarom van, legalábbis az orvosom ezt mondta szóval a késések normálisak, viszont az idegességtől nagyon gyorsan ver a szivem és aludni sem tudok. kérdeztem a nőgyógyászom a hurokról illetve a sterilizálásról (mivel egyáltalán nem szeretnék gyereket) de azt mondta nem lehet és hogy túl fiatal vagyok hozzá (25éves) viszont így lehetetlen élni. naponta több alkalommal van rohamom amikor a gyors szívverés mellett nem kapok levegőt és az ájulás határára kerülök illetve szédüléssel ébredek minden reggel.

Könyörgöm valaki segítsen!

Ha lehetséges értelmes emberek válaszoljanak és ne olyat, hogy "haha ez szívás" és "ha bajod van ne sexelj!"

köszönöm előre is!


2014. júl. 3. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Mit lehet erre mondani? Mindannyian küzdünk az élettel, szenvedünk, örülünk, tanulunk, alkotunk, dolgozunk,nevelünk. Tetteink következményeit vállaljuk.

És szeretünk, bármily nehéz is ez az egész. Csak a szeretet miatt lehet egyáltalán kibírni.

És te? Mit akarsz? Nem derül ki, csak csupa negatívum. Nem nem, nem. Szerintem, ha nagyon akarod sterilizáltathatod magad magánklinikán.

2014. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már többször utána kérdeztem ennek és mivel nem szültem soha és 45 sem múltam el így nem lehet! kivéve ha valami olyan problémám van ami miatt képtelen vagyok ellátni magam vagy másokat. Köszönöm a hasznos választ nagyon tanulságos volt, viszont nem teljesen ad információt a kérdésemre!
2014. júl. 3. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pánikrohamok - szerintem ezt megfelelő módon, azaz pszichoterapeuta segítségével kellene megközelítened. Addig is, míg találsz egyet, próbálj valami enyhébb szorongáscsökkentő kúrát, pl. gyógynövényekkel. Citromfű, macskagyökér (ezt kapszulában, mert irtó büdös), és mellé B-vitaminok.
2014. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! ezt mindenképp megpróbálom!
2014. júl. 3. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
vannak injekciók, amelyek szinte teljesen megszüntetik a menstruációt, és a peteérést is. Szerintem érdeklődj ilyenek felől, ám ezektől klimaxolni fogsz, ugyanúgy mintha eltávolítanák a nemzőszervedet.
2014. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam! de köszönöm az információt! utána fogok kérdezni!
2014. júl. 3. 23:57
 7/7 anonim válasza:
Ha teherbe is esnél ott az abortusz ha nem akarod megtartani végszükség esetén. A pánikroham keresi a félelem tárgyát, én is voltam pánikos. Biztos a terhességtől félsz ? Talán később megbánod ha sterilizálnak....teherbe esni amugy sem olyan könnyű, sok-sok feltételnek kell teljesülnie hozzá. Elég ha ovu idején kerülöd a szexet vagy duplán védekeztek pl fogamzásgátló + óvszer.
2014. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!