Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj a hasam alja minden nap,...

Faj a hasam alja minden nap, es neha azt erzem mintha lenne ott valami?

Figyelt kérdés
mostanaban sokat idegeskedek,es minden reggel mikor felkelek faj a hasam alja.van amikor erosebben gorcsolok.Tegnap ugy ereztem mintha lenne ott valami.amikor mentem akkor ereztem.Szex kozbe is ereztem es amikor felnyultam(azert hogy erzek e ugy valamit)akkor ereztem egy dudort.sokihoz 6 het mulva tudok menni
2014. júl. 4. 10:34
 1/3 anonim válasza:
Lehwt mióma. Ez igazából azt mondjAk, hogy jóindulatú elváltozás, viszont megnő a mestruációs vér adagja. Azg nemtudom hogy emiatt fáj-e a hasad. Igen, tanácsos orvoshoz menni, addig is szerintem olvasgass utánna. :) Csak semmi pánik, de azért vedd komolyan!
2014. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet mióma. Ez igazából azt mondják, hogy jóindulatú elváltozás, viszont megnő a mestruációs vér adagja. Azt nemtudom, hogy emiatt fáj-e a hasad. Igen, tanácsos orvoshoz menni, addig is szerintem olvasgass utánna. :) Csak semmi pánik, de azért vedd komolyan!
2014. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet mióma. Ez igazából azt mondják, hogy jóindulatú elváltozás, viszont megnő a menstruációs vér adagja. Azt nemtudom, hogy emiatt fáj-e a hasad. Igen, tanácsos orvoshoz menni, addig is szerintem olvasgass utánna. :) Csak semmi pánik, de azért vedd komolyan!
2014. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!