Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30-35 napra szokott megjönni,...

30-35 napra szokott megjönni, (már amikor, mert 1 éve kezdett el rendszereződni de így is van hogy kimarad 1-1) erre most a 44. napra jött meg, normális?

Figyelt kérdés
de szinte csak barnás,pár csepp jön. Terhes nem lehetek. Lehet attól hogy most kezdtem el új helyen dolgozni? 25L
2014. júl. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában nem törvényszerű a 28 nap, de azért szerintem menj el dokihoz.Ők jobban tudják.
2014. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs ezzel, kivéve a 44 naposat, de nem lehet hogy ez csak ovulációs vérzés, mert annyira félidő kozelében van?
2014. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nálam sem volt törvényszerű a 28 nap. Mondhatni soha nem jött meg 28 napra csak akkor, ha tablettát szedtem vagy hüvelygyűrűm volt.

Volt úgy, hogy egy évben csak 4-szer volt meg.

Miután beléptem a krisztusi korba, akkor kezdett el rendszereződni, de így is átl. 30-33 napra jött meg.

Szerintem mindenképp menj el egy nődokihoz, mert lehet más is a háttérben. (Sajnos nekem is volt).

2014. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig olyan középerős vérzésem volt, ennél a mostaninál meg csak pecsételgetek, nagyon kevés vér jön.
2014. júl. 9. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!