Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég erős a vérzésem, használh...

Elég erős a vérzésem, használhatok normál méretű tampont?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok ,szűz, és soha nem használtam még tampont.

2014. júl. 7. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A tampon káros szerintem,és még sokak szerint.Nem higiénikus,hogy amennyi vér kiakar folyni belőled,az még bent marad órákig,míg kicseréled a tampont.Szerintem sok fertőzés okozója lehet a tampon.

Szerintem éjszakai betét a legjobb.:D

2014. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használhatsz, de azért annak a befogadókészsége is véges, és gyakran kell cserélni.
2014. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

használhatsz egyébként a tamponos dobozokban van kis leírás hogy kell használni de a neten is vannak leírások (és szűzként is lehet persze) de a biztonság kedvéért legyen nálad betét is ha túl erős

tudom sok lány cikinek tartja de nyugodtan megkérdezheted anyukádat is nem fogja annak gondolni ő is volt annyi idős mint te :D

2014. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. Beszèltem erről anyával is szerinte használhatom nyugodtan,de más vèlemènyère is kiváncsi voltam.
2014. júl. 7. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd. Legfeljebb gyakrabban kell cserélned. És esetleg használj hozzá vékony tisztasági betétet, ha bizonytalan vagy, hogy elég-e a normál.


Nem tudom, mivel higiénikusabb a betét, kedves 1#! Mint egy pelenkát, viseled a véres megduzzadt betétet, és amikor érzed, hogy folyik belőled kifelé a vér... Gondolkozol, vajon látszik-e a "csomagod", nem ázik-e át, nem folyik-e mellé... stb


Bocs, aki azt használ, én sosem tudtam elviselni. Sokkal "tisztább megoldás" a tampon. Szerintem.

2014. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez zavar engem is. Koszonom szèpen.
2014. júl. 7. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.:) Én is azt használok.A normál a szüzek 90%-ának felmegy.Sőt,valakinek a super plus,meg ilyenek is.:D 14/L
2014. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!