Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második menstruációm mikor...

Második menstruációm mikor jön meg?!?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusba jött meg az első menstruációm!

Mikor jön meg a 2.?

Ja és az első barna volt 3napog tartott! :(


2014. júl. 7. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, én tudom, hogy sokat késik a második, nekem is késett vagy 3 hónapot, de azért ez az egy év, nem sok egy kicsit? Szerintem anyukáddal beszélj és esetleg dokival is ha úgy gondoljátok.
2014. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát szerinten is egy kicsit sok! :(

Rendben beszéoek anyukámmal!

Köszi!! :D

2014. júl. 7. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lassan 15 leszek és én is pontosan így vagyok vele augusztus ban jött meg vagyis csak ilyen barna cucc és azóta semmi :(
2014. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor te is úgy vagy,mint én!

Picit meg nyugodtam mert azt hittem ,hogy valami bajjom van ,de ha neked is igy van akkor szerintem nincs semmi bajjom!!

Köszi a válaszod!

2014. júl. 7. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly júniusban jött meg először és azóta semmi:/ Úgyhogy nem vagy egyedül.
2014. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem...mit lehetne csinálni?
2014. júl. 7. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:

semmit, várni.

nekem 13 évesen jött meg először, 15 évesen volt 5 hónap késés, de akkir annyi volt hogy óránként kellett betétet cserélni... előtte is 6-8 hetente jött meg. aztán beállt 28-30 naposra

eddig csak terhesség alatt hagyott békén, de szülés után 2 hónap múlva ismét........ ne hiànyold, majd jön ha akar :D

2014. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi..
2014. júl. 7. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!