Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nektek is volt...

Mi lehet ez? Nektek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Egy pici duzzanat van a csiklóm mellett és amikor megnyomtam ilyen gennyes folyadék jött ki belőlle. Egy kicsit nagyobb mint egy pattanás viszont nem fehér a teteje. Volt már másik helyen is "ott lennt", de egy idő után elmúlt.
2010. jan. 6. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt. Elmúlt. Tartsd szárazon odalent, és ne nyomogasd, ha nem muszáj.
2010. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ=) Félek, nem lehet valami betegség kezdő tünetei?:S
2010. jan. 7. 15:21
 3/9 anonim válasza:
Nekem is volt már, többször is ugyanazon a helyen, most is még egy kis gumó van a helyén. De ez sztem a borotválástól van, mármint nekem utána jöttek ki.
2010. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezek általában a borotválástól vannak! begyullad a szötüsző és ennyi az egész! :) nekem is volt már! ne nyomogatsd! :)
2010. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg. Most, hogy belegondolok nekem is utánna jöttek ki. :D köszi a válaszokat :D
2010. jan. 8. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt! Szortuszogyulladas, es tenyleg ne nyomkod! Van ugyanis egy olyan rossz szokasa, hogy elterjed, persze nem mindenkinel, nekem sajnos nem volt szerencsem. A borgyogyasz a szortelenites elhagyasat javasolja, nem hinnem, hogy sok ferfi vagy no egyet ertene vele. Az en esetemben nem egyrol volt szo, tehat neked is, es mindenkinek, aki hasonloval kuzd sajat peldam alapjan a gyantazast tudom javasolni, ami normalizalta a helyzetet.
2010. jan. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nemjó:S Köszi=)
2010. jan. 9. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tipp, kenegest Neogranormonnal, nekem azt ajánlotta rá a nőgyógyi. Már tök beparáztam tőle. Mondjuk ha mész rákszűrésre és pont lesz ilyened, kérdezd majd meg tőle is a biztonság kedvéért. Az még jobb, ha pisilés után fertőtleníted egy kis neomagnolos oldatban. Nekem segített.;) Sok sikert!
2010. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már elmúlt. De azért köszönöm. :D
2010. jan. 10. 00:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!