Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de ha beveszem a fogamzásgátlót és utána nem kakilok, akkor bennem marad?

Figyelt kérdés
Szóval.. nem igazán úgy értem, ahogy megfogalmaztam.. Tehát ha beveszem a fog.gátlót és utána 1-2 órán belül hasmenés szerű érzésem lenne vagy kakilhatnékom, és tegyük fel bent tartom, akkor nem megy ki belőlem a tabletta? Szóval akkor nem olyan, mintha kiment volna belőlem? Vagy akkor már tök mind1? köszi és bocsi a hülye megfogalmazásért..:S
2010. jan. 6. 21:54
 1/2 anonim válasza:
Nincs összefüggésbe a gyomormüködéssel, a vérbe szivódik fel ! Ha szedni akarsz csakis orvos irja fel ,biztos ö is segit ha több kérdésed lenne vagy nézz utána neten .Rengeteg információ van . szia .
2010. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már szedek egy ideje:) csak azért kérdeztem, mert úgy tudom, hogy hasmenésnél az is kimegy belőled -ha még nem szívódott fel- de azért köszi szia
2010. jan. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!