Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez késésnek számít vagy nem?

Ez késésnek számít vagy nem?

Figyelt kérdés

A ciklusom az többnyire pontos. Néha(eddig 2x vettem észre az utóbbi időben), hogy késett de nem 2-3 napot ami még normál tartományon belül van, hanem jóval többet(elsőnél kb 7 nap volt, most a várt napnál 10 nappal később jött meg).


Viszont: nekem úgy szokott megjönni, hogy anya menzesze után, vagy alatt. Ennél a 2 esetnél is így volt, hogy anya már javában vérzett, mikor nekem megjött, de amikor én vártam volna a naptár szerint akkor ahhoz képest 1 héttel később érkezett.


2014. júl. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éve menstruálsz?
2014. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10 éve
2014. júl. 9. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

és nem változtattál vmit mostanában az életedben? (étrend, stressz..)

Egyébként másoknál is előfordul, h nem mindig ugyanakkor jön meg. Meg igazából nem is törvényszerű, h akkor kell megjönnie, amikor 5 éve mindig. Még a fogamzásgátlónál is lehet eltérés (pedig annál elvileg napra pontosan jön meg). Sok minden befolyásolja a természetes ciklust is.

2014. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most legutóbb volt stressz elég sok is. amúgy más változás nem volt.
2014. júl. 9. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!