Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gombás fertőzésre utalhat...

Ez gombás fertőzésre utalhat ismét?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt egy nagyon kellemetlen gombás fertőzésem amit a Canesten combival sikerült megszüntetni. Most ismét jelentkezett nálam a tünet, viszont nem a hüvelyem körül viszket hanem a csiklómnál. Canesten krémet kentem rá az egy picit enyhíti a viszketést, bár mikor rákenem azért égeti rendesen. Az a baj, hogy a Canesten combit nem tudom csak jövőhéttől használni mert ma jön meg a menstruációm. Addig marad a krém de a krém se sokat segít. Vagy ez lehet nem is gomba? Tudom el kell mennem dokihoz, hogy megbizonyosodjak erről de mire időpontot kapok oda az elég hosszadalmas.
2014. júl. 10. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor legjobb, ha már most kérsz időpontot. Ha a csiklódnál viszket, azon a hüvelykúp nem fog segíteni, ha pedig a krém sem segít, akkor ez simán lehetséges, hogy nem gomba, vagy pedig nem olyan gomba, amin a gyenge kis canesten segíteni tud. Doki!
2014. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg nekem semmi túrós állagú, büdös folyásom sincsen amúgy. Menzesz után megyek dokihoz.

Köszönöm válaszod.

2014. júl. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!