Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gimis suliorvosnál szűrésen...

Gimis suliorvosnál szűrésen igaz az, hogy teljesen le kell vetkőzni lányoknak is? Mit csinálnak ilyenkor és ki van bent a rendelőben?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 12:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem akarja levenni a melltartót valaki, akkor szólni kell hogy én nem szeretném és nem is fogom levetni.

Minden vizsgálatot el lehet végezni, de amihez bugyit melltartót le kell venni azt nem itt és most akarod elvégeztetni.

Nem tudom igaz-e, de hallottam hogy kényszeríteni is akartak valahol lányokat, hogy igazgatói intőt adnak ha nem vetkőzik. Ilyenkor adjanak intőt nyugodtan és beszéljétek meg szüleitekkel. Tehát, ne a vizsgálatot tagadjátok meg egészében, csak a vetkőzést!

2014. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!