Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mondom, hogy ez a problémám...

Ha mondom, hogy ez a problémám akkor hamarabb adnak időpontot?

Figyelt kérdés
Eléggé bő folyásom van és úgy gondolom el kéne mennem nőgyógyászhoz. Eddig még csak szűrő vizsgálaton voltam oda meg vagy 2 héttel később szoktak időpontot adni most meg szerintem hamarabb kéne.
2014. júl. 10. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na,hát ezt nem garantálom,amilyen a magyar egészségügy...
2014. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezért megyek magánrendelésre, mert az sztktól ki is folyhatnék a hüvelyemen keresztül 2 hét alatt.....
2014. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor fogadnak, csak sokat kell várni.
2014. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
állami eü intézetben nem. ott még a szívbetegek és rákosok is 2 hónapot várnak.
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Vajon akik így ellene vannak az állami intézményekbe, jártak már ott?? Mert pl. én szívbeteg vagyok és ha baj van, azonnal fogadnak, a nőgyógyászaton is ha baj van, akkor várni kell, de nem kell időpont. Ha nagy baj van, ott is azonnal fogadnak.
2014. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, képzeld jártunk már kórházban. Felénk ez úgy működik, hogy odamész és minimum 4 óra a várakozási idő. Vártam már 6 órát is egy ki*szott EKG-ra. Úgyhogy erről ennyit. Arról meg nem is beszélve, hogy bűz van, kosz van, ha nem adsz pénzt akkor rád se bagóznak az orvosok, plusz az asszisztensek okosabbnak hiszik magukat mindig az orvosoknál. Én ezért megyek magánorvosokhoz.
2014. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nálatok rossz a helyzet, még nem kell lehúzni az állami intézményeket. Nekem szinte csak jó tapasztalatom van.
2014. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eddig 3 kórházban jártam és mindenhol ez volt a helyzet és mindenki tudja, hogy milyenek az orvosok.
2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És? Én meg 2 kórházba járok és tökéletes. Tehát ennyi erővel bármit lehet mondani.
2014. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, tudjátok mint akár a nőgyógyásszal is, akinek segített megoldani problémáját és nem volt bunkó annak az maga az isten, akinek nem sikerült annak viszont a sarlatán bunkó ugyanaz az orvos.
2014. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!