Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alultápláltság miatt kimaradha...

Alultápláltság miatt kimaradhat menzesz?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban beteg voltam, és 1 hétig nem ettem szinte semmit. Amúgy is nagyon vékony vagyok, nagyon nagyon, és erre rájött egy gyulladásos fogbetegség. A kérdésem az, hogy ha kimarad egy havi vérzés emiatt, akkor eltolódik egy héttel a menzesz, vagy már csak jövő hónapba fog megjönni újra?
2014. júl. 11. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is lehetséges, hogy mostantól nem fog megjönni a menzeszed egyáltalán.

Alultápláltaknál, élsportolóknál, anorexiásoknál ez nagyon ismert "mellékhatás". Vissza kéne híznod annyira, hogy legalább legyen 15%-nyi testzsírod, különben nem lesz menzesz.

2014. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt már mások is mondták, hogy fel kéne szedni pár kilót. De amúgy az meg fog jönni érzés volt, amikor meg kellett volna jönnie. Ez normális?
2014. júl. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!