Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy régóta nem...

Normális hogy régóta nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Lassan már egy éve nem menstruáltam az egyik barátnőmnek is volt ilyen , aki orvoshoz ment es az orvos szerint normális lehet . Szerintetek ? 14/L

2014. júl. 11. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális a te korodban.Nem rendszeres még a menszeszed,idő kell neki amig beáll.Az első mensid volt az utolsó is ?
2014. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor jött meg először. Hány éve? Ha már 2-3 éve megvan, akkor azért illene, hogy beálljon. Ekkora szünet után már egyébként is orvost szokás javasolni. Normális orvos nem fog neked tartósan szedendő gyógyszert adni (tehát pl. fogamzásgátlót), csak ellenőrzi, hogy nincs-e valami fizikai gond, és esetleg kapsz olyan gyógyszert, amit egy kis ideig kell csak szedni és meghozza.
2014. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még normális, ne aggódj ezen
2014. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 29 éves vagyok, és már kb. 1,5 éve nem jött meg. Én tökre féltem már, és még nekem is azt mondta az orvos, hogy "normális", mármint, hogy nem vagyok beteg, hanem sokat fogytam, és híznom kéne.

(Pedig még szerinte sem vagyok anorexiás vagy ilyesmi, egyszerűen csak a saját alkatom "alá" fogytam...)

2014. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából 4 diked koromban volt az első és nekem is azt mondták hogy kell pár év amire beáll rendesen! de szerintem 3 év alatt már be kellene állnia rendesen! Ezért aggódom egy kicsit!
2014. júl. 11. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. 3 év után ha 1 év kimarad, akkor már illene dokihoz elmenni egy ellenőrzésre.
2014. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!