Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció előjele?...

Ezek a menstruáció előjele? Fejfájás, fáradékonyság, alhasi fájdalom, hátfájáş, fehérfolyás

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Előjelei*
2014. júl. 12. 14:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor jött meg utoljára. Nekem soha nem volt előtte fehér folyásom, az nálam félidőben jelentkezik, a többi lehet előjel.
2014. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött meg
2014. júl. 12. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaaaa, ezt nem tudtam... Akkor lehet, igen, de nem biztos.


Lehet, hogy a folyás estére vagy holnapra el fog színeződni, de elsőre nem lesz rendes a menzeszed, szóval ne ijedj meg, ha csak egy-két napig tartó barnás pecsételés lesz belőle. Sőt, még másodikra meg harmadikra sem biztos, hogy normális vér színe lesz. Lehet, hogy az első barnás után két hónapig ki is marad és nem történik semmi. Tegyél be egy picit vastagabb tisztasági betétet a biztonság kedvéért, egészségügyire még nem lesz szükséged. :)


Ha mégsem színeződik el, akkor lehet, hogy a gyors lehűlésre regált így a hormonokkal telített szervezeted.

2014. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!