Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan doki, aki tudja...

Van olyan doki, aki tudja kezelni (gyógyítani) az endometriózist? Budapesten vagy környékén.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a problémával nőgyógyászhoz fordulj.
2010. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

www.endometriozis.hu

van fórum is a honlapon, érdemes olvasgatni

(Feleségem hasi műtét után Szendeihez járt, aztán lombikoltunk és a 2. sikerült. :) És itta az aloe verát.)

2010. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi, nem a szemészeten érdeklődtem eddig se! :)

Csak mivel most tartok 2 év alatt kb. a tizedik dokinál ezért gondoltam, hogy megkérdezem kinek van esetleg jó tapasztalata egy dokival!

2010. jan. 8. 08:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem megműtöttek majd szedtem tovább (egy másik fajta)fogamzásgátlót. Azóta jól vagyok.
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És folyamatosan szeded vagy a 7 nap kihagyással?
2010. jan. 8. 20:58
 6/13 anonim ***** válasza:
7 nap kihagyással
2010. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Engem tavasszal műtöttek endometriozissal. Van pesten egy orvos dr. Juhász György akihez elkezdtem járni és úgy tűnik jó doki.Azóta eltelt majdnem 1év (persze volt ez idő alatt gyulladásom,cisztakezdeményem),de most úgy néz ki jól vagyok.Nem akarom elkiabálni.Az az érdekes ebben,hogyha időben észreveszik akkor nem is kell műteni.Legalábbis ez a doki megtud gyógyítani.
2010. febr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Írnék Neked privit, de nem tudok! Megírnád, hogy hol találom meg a doktor urat?

Köszi!

2010. febr. 17. 07:32
 9/13 anonim ***** válasza:
17:54 vagyok. Én is kíváncsi lennék, ha időben észreveszik, hogy gyógyítják?
2010. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én a depo provera inekciót kapom,norculutot kellett szednem és ezüstkolloidodt ittam.Gondolom kinek miyen gyógyszer jó ezt embere válogatja. Az inekciónak van egy olyan mellékhatása,hogy leállítja a menstruációt,ezáltal nem termelődik petesejt és nincs miből kialakulnia.Igazából az ebben a lényeg,h. egy álterhességet idézzen elő.Ugyanis a terhesség alatt sárgatestet termel a szervezet,ami megakadályozza a ciszta ,endo kialakulását.

Ez egy hormonkezelés az tény.Közbe volt cisztakezdeményem,gyulladásom,feljött 10kiló.De még mindig jobb mintha megint műteni kellett volna.És majd eljön az az idő mikor már az inekciót sem kell kapnom.Mondjuk nekem egy terhesség a cél,ami után elfelejthetem ezt az egészet végleg.

Mikor észrevették nállam már csecsemőfej nagyságú volt és nagyon görcsöltem azért nem jutottam el ehez a dokihoz.

Az egyik ismerősöm is jár velünk Pestre.Neki méhszájplasztikája volt és rossz lett a szövettanja.Miskolcon már kiakarták pakolni.Míg ez a doki igen jó úton halad arrafelé,h. meggyógyítsa.Fél év alatt 1-es lett a citológiája és ha esetleg mégis műteni kellett volna akkor is tudott volna még lemetszeni a méhszájából.Az a baj,h. a legtöbb orvos(én is jártam már jópárnál) csak felületes és csak műtene agyba-főbe(pénz).Addig ez megkeresi a baj forrását is és azt próbálja meg kezelni.És az a nem mindegy,h. rendszeresen jártam magánrendelésre nőgyógyászhoz elkérte a 7000-et és nem vette észre ,h. már ekkora a baj.Milyen orvos az ilyen!? És mikor érdekelt volna,h. a gyulladásnak van -e köze a cisztához nem tudott rá válaszolni és azt mondta ,h. ő sem szól bele az én munkámba én se tegyem.Na ezután hallottam Juhász dokiról és nagyon megvagyok vele elégedve.

Címe:Budapest, XIX. kerület, Petőfi utca 167/B

Hétfőn-szerdán van rendelés 17-20-ig.Beírod a google-ba kidobja.

[link]

Ha érdekel majd megkeresem a számát is ,csak most nincs kéznél.

Itt találsz egy rádiós riportot,hallgasd végig:

[link]

Tudsz írni privit ,beállítottam,ha esetleg még lemaradt volna vmi:)

Ja és,ha megírod,h. milyen problémáid voltak más nőgyógyászokkal elmondom,h. vele lesz-e ilyen.

2010. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!