Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek már az első menstruáció...

Ezek már az első menstruáció jelei?

Figyelt kérdés
Egyiket sem tudom pontosan, hogy mennyi ideje, de már van szeméremszőrzetem (erős), van fehérfolyásom, aminek kicsit kellemetlen a szaga. Maszturbálni szoktam, de nem ujjazok, csak plüssmacit orrba-szájba (ezért ne röhögjetek ki). És maszti után szokott csípni és néha száraz a hüvelyem. A csípés, szárazság szinte 3 hetente ha megjelenik. A melleim kezdenek fejlődni. 3 napja arra kelek, hogy a hátam és a hasam fáj..és folyamatosan éhes vagyok!! Már szerintetek közeleg? 13 leszek 1 hónap múlva.
2014. júl. 13. 23:16
 1/3 anonim válasza:

Micsoda? Te plüssmacit ujjazol? Vagy valamit félreértettem? :D Erről mesélj már, ha kérhetlek...

Amúgy lehetséges, hogy annak a jele, abban a korban vagy. A "jelek" viszont szerintem személyenként változhatnak.

2014. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Bizonyára már közel van az a pillanat, hogy először megjöjjön. A kellemetlen szag és a csípő érzés viszont akkor sem normális. Biztos kellemetlen, vagy csak furcsa szagú?

Ha majd beáll a ciklusod, akkor mensi előtt és után mindig kicsit szárazabb leszel, és a kettő között félúton lesz bővebb, átlátszós váladék. Olyankor van a peteérés, olyankor leszel a legtermékenyebb.

A plüssmaci helyett egyébként jobb a simogatás, mert ha megszokod, hogy dörzsöléssel élvezel el, akkor később egy pasival nehéz lesz, ugyanis tőle nem ezt a típusú ingert fogod kapni. Szóval inkább fedezd fel a tiszta, megmosott kezeddel a külső részeket, macit meg nyugdíjazd!

2014. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Hogy "a kettő között" azt úgy értettem az előbb, hogy két vérzés között.
2014. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!