Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nöi dezodor tartalmaz...

Nori25 kérdése:

Minden nöi dezodor tartalmaz aluminiumot?

Figyelt kérdés
nem tudom milyen dezodort hasznaljak olvastam h nagyon karos azok a dezodorok amik tartalmaznak aluminiumot ,mar pedig a legtobb noi deoba bizony van..a ferfibe pedig nincs legalabb is amiket lattam abba nem volt azota is a baratom deojat hasznalom de ez nem megoldas ,milyet hasznaljak valaki tud tanacsot adni??

#aluminium deokba
2014. júl. 14. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is férfi deo-t használok. Olyat aminek nincs erős illata. Avon-nál szokott lenni férfi, de szerintem inkább semlegesebb illatú deo.
2014. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MegaAgy™ ***** válasza:
Trükkösek, mert nem mindig íják rá az összetevőknél, én ezért áttértem a parfümre, nem használok deo-t. Ami fehéres nyomot hagy maga után abban biztosan van. Az alumínium nagyon nehezen ürül ki a szervezetből és alattomos módon okoz idegkárosodást az agyban.
2014. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van olyan női dezodor, amiben nincs, és van olyan férfidezodor, amiben van. Az izzadásgátló szerek eltömítik a pólusokat, tehát olyat kell venni, ami nem gátolja az izzadást, hanem a szagot közömbösíti. Valójában ez utóbbit jelenti a dezodorál szó, csak helytelenül mindkettőre használjuk.

Egyébként a gyártók azt csinálják, hogy amiben nincsa alumínium, arra ráírják, hogy Aluminiumfree, amiben meg van, arra ráírják, hogy alcoholfree. Értelemszerűen az alumíniummentesnek alkohol a hatóanyaga, az alkoholmentesnek meg az alumínium.

Én már próbáltam mindenféle természetes alapanyagú, mindkettőtől mentes szereket, de nem nagyon használnak, pláne ilyen melegben. Egyébként nekem is a férfidezodorok a kedvenceim, azoknak nincs olyan idegesítő pacsuliszaguk.

2014. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!