Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a barnás menstruáció?

Normális ez a barnás menstruáció?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.Több éve megvan, picit felborult egy időben az egész,azóta minden menstruációm pontosan 2 nappal előbb jön meg,így mára esett a mostani.

Viszont azt vettem észre, hogy teljesen barnás, de amikor a pisilek akkor rendes vérzés van.


Fertőzés lehetséges? Még sosem voltam nőgyógyásznál,félek egyedül elmenni.

Ez normális? Kíváncsi leszek, hogy holnap mi fog változni.



2014. júl. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Viszketsz?

Ne menj egyedül,menj édesanyáddal,vagy pedig valamelyik barátnőddel.Ez egyáltalán nem ciki!

Szerintem amúgy ha nem viszketsz,akkor nincs gáz.Nekem is volt már ilyen,és nem lett probléma belőle.Egyszer ilyen,egyszer olyan.

Vigyázz azért magadra,meg most legyél higiénikusabb pár héten keresztül,szóval egy nap kétszer mosd meg magad ott lent!

Szerintem nincs baj.Bár a nőgyógyász tud biztosan mondani.

2014. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen Köszönöm:) Ez megnyugtatott

Rendben,odafigyelek rá.

2014. júl. 15. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem első két napon vagyok, amikor úgymond ömlik az áldás, akkor betéten nekem is barnás, viszont megtörölve "szép" élénkpiros vér is van a sötétebb mellett.


Ha a terhességet kizártad, akkor fertőzés nem valószínű. A szín megváltozása inkább a terhesség előjele nem fertőzésé.

2014. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Csak az első nap volt ilyen, pedig eddig mindig normális volt első napokon is:)

A terhesség kizárva nálam

2014. júl. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!