Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen áron kapható az orgamet...

Milyen áron kapható az orgametril tabletta?

Figyelt kérdés
Fel akarok íratni az orvosommal, mert a mensi után még sokáig pecsételek, és a barátnőm ajánlotta, mert neki is ez volt a gondja és bevált. De nem tudom mennyibe kerül, neten se láttam sehol :S

2014. júl. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz mindenképp, de lehet, hogy neked más a bajod, vagy másmilyen gyógyszer kell. Ezek a szerek nem cukorkák, hanem hormonok. Az orvosod majd eldönti, ő mit lát jónak, nem alapozhat erre, hogy a ,,barátnőmnek bevált". Lehet, hogy neked nem lenne jó.
2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd az orvos eldönti mi kell neked, ugyanis kettőtök közül ő a szakember, te azt se tudod mi ez a gyógyszer, csak hallottad egy szintén nem-orvostól.
2014. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem, nem vagyok idióta... el akarok menni az orvoshoz. De most éppen, nincs sok pénzem, ezért voltam kíváncsi, hogy mennyibe kerül, mert ha drága akkor meg se említem az orvosomnak.
2014. júl. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!