Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már legalább 1 - fél éve...

Már legalább 1 - fél éve barna valami van a bugyimban. Néha fehér is, de az sűrűbb és kevesebb. a barna olyan mintha barna folyadékot öntöttem volna a bugyiba és hiába mossuk ki a legjobb mosószerrel akkor sem jön ki belőle. Mi ez? 12,5/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl savas a hüvelyed a PH értéke, az kimarhatja a nyálkahártyát,attól van a barnás úgynevezett elszíneződés. De menjél el nőgyógyászhoz.
2010. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mit tudok csinálni hogy ne legyen ilyen savas PH izéke? XD
2010. jan. 9. 00:24
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Menj nőgyógyászhoz.
2010. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na...akkor elmegyek a sötétbácsihoz x)
2010. jan. 9. 00:29
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Barna mert szarul törlöd ki, és azért fehér mert olyankor visszaszarod a g*cit ami anális szex közben került beléd.
2010. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ja ...bocsi XD

még csak 12,5 vagyok...pasim nincs...szűz vagyok...ja és van budipapír és én kitörlöm ha annyira kíváncsi vagy rá...de ha akarod akkor elküldöm neked a szaros papírt XD

BUÉK

2010. jan. 9. 00:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Menstruálsz már? Ha még nem, az is elképzelhető, hogy hamarosan. De menj el nőgyógyászhoz, az a biztos.
2010. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Azt furcsallom, hogy "hiaba mossuk ki" - gondolom, az anyukaddal, hogy O meg nem magyarazta el, de mindegy:)

Jo hir! Kislanybol nemsokara nagylany leszel! Folyasod van, aminek a megvaltozott barnas szine jelzi, hogy nemsokara megjon a menstruaciod (ha esetleg mar menstrualnal, akkor is normalis jelenseg, nem kell megijedni tole)

Ha nem akarod, hogy "olyan legyen" a bugyid, tegyel tisztasagi betetet a bugyidba, ma mar vanna olyan vekonyak, amiket eszre sem lehet venni.

Es meg valami udv a clubban nagylany:)

2010. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

00:37


Privátba megadom a címemet, de úgy küldd el a papírt, hogy a boríték ne legyen olyan.

2010. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

14: 34 nagy arc vagy!:D


amúgy szerintem is lassan meg fog neked jönni:) annak az előjele a barna folyás.

ha zavar, akkor elmehetsz nőgyógyászhoz is, bár szerintem semmi gáz nincs.

anyukáddal nem szoktál ilyesmiről beszélni?

2010. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!