Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől megjöhet nagyon? Ha...

Ettől megjöhet nagyon? Ha pedig nincs is meg akkor mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

17 vagyok, de még nem menstruálok. Kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Kaptam rá Merkformint amire azt mondta az orvosom, hogy kb egy hónap és ez meghozza a mensim. Viszont elküldött MR-re és ott adtak kontraszt anyagot, ezért nem szedhettem kb egy hétig, de sajnos és ezt tényleg sajnálom, elfelejtettem kb még egy hétig szedni szóval elég nagy hézag kimaradt. Most újra elkezdtem és attól félek hogy most egyszercsak nagyon megindul. Lehetséges?


Amúgy most olyan érzésem van, mintha megjönne, mintha folyna de mégse mert nincs semmi csak kis fehér folyás. Ez miért van? Meg ha fekszem (alvásnál) akkor miután felkeltem is olyan érzésem van mintha megindulna mintha egy csapot nyitottak volna ki. És semmi. Meg érzem azt a "bugyogás" szerű érzést mint egy erősen véres napomon volt amikor egyszer megvolt. Nem értem mi ez az érzés?!



2014. júl. 21. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Valószínû azért érzed mert beképzeled.kövesd az orvos utasításait és minden rendben lesz :) .és ne feledd hogy minden agyban dôl el.!!!!!
2014. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem beképzeled, természetes hogy mielőtt megjön (vagy akár egész hónapban) folyásod legyen. Én már évek óta élek ezzel, és néha tényleg olyan érzés mintha megjönne, de mégsem. Nem fog csak úgy elkezdeni ömleni, nyugi, először maximum pecsételni fogsz, talán utána egy kicsit több lesz. Hordj tisztasági betétet minden nap és akkor nem érhet meglepetés.:)
2014. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!