Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztám van voltam...

Petefészek cisztám van voltam ultrahangon is mostanában furcsaságokat észlelek. Ez cisztánál normális? Többi lent! 15/L

Figyelt kérdés
Az a problémám van, hogy normális e, hogy 2hónapja nem jött meg a menstruációm és mellbimbó pirosodást és tapintásra érzékenységet vettem észre. Mi a teendő?:/ én úgy tudom 2hónap mensi kimaradás nem normális... eddig a ciszta miatt mindig 45naponta jött meg. Nem szívesen szeretne az ember 15 évesen nőgyógyászhoz járni emiatt... remélem tudtok segíteni :(
2014. júl. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz elmenned
2014. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cisztát figyelni kell, hogy pl. növekedik-e vagy esetleg felszívódik
2014. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az uh nem fáj, nyugodtan menj el
2014. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
voltam már ultrahangon, ott derült ki, hogy cisztám van. (ultrahangra epével küldtek el aminek semmi baja) de azt mondták az ismerőseim,hogy azokat küldik cisztával ultrahangra akiket már a nőgyógyász megvizsgálta és ott derül ki milyen típusú a ciszta azthiszem nekem folyadék cisztám van.. én megnézettem csak amint említettem nem a nőgyógyász küldött, de ha beviszem a papírt akkor van rá esély hogy megsem vizsgál hanem valami gyógyszert vagy valami gyógymódot javasol? vagy 2hónap kimaradás miatt muszáj?
2014. júl. 22. 00:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Parázok a nődokitól :D
2014. júl. 22. 01:00
 6/7 anonim ***** válasza:

A korodban akár 6 hónap kimaradá is normális lehet még.

Ha nőgyógyászhoz szeretnél menni, akkor keress egy női orvost, aki elött kevésbé "ciki" a pucérkodás.

2014. júl. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 22. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!