Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány létemre kicsit szőrös a...

Lány létemre kicsit szőrös a hasam meg a hátam. Igazából nem szeretném gyantázni mert az fáj szerintem. De tudnátok valamilyen más megoldást tanácsolni?

Figyelt kérdés
Ja és amúgy ha van egy kis "pájeszem"azzal mit tudok tenni?
2014. júl. 23. 14:41
 1/7 anonim válasza:
Gyantázd. Igen fáj valamennyire, de nem halsz bele. Tudod, "a szépségért meg kell szenvedni". A borotválástól hamarabb visszanő és erősebb lesz a szőr. Vagy lézeres megoldás, de az drága.
2014. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hormonjaid rendben? Nem viszel be túl sok szénhidrátot? Fogamzásgátló?


Hasamon általában csipesszel szedem ki, néha gyantával. Pajesz mennyire feltűnő? Csak mert ugye attól, hogy kézi tükörben közelről látszik, még nem biztos, hogy normál emberi távolságból észrevehető.

2014. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Töltsd ki ezt a tesztet :)


[link]

2014. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a hasamat borotválom,a hátamról borotválják,de csak nyáron,ha látszódhat.
2014. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy rendben vannak-e a hormonjaim mert a menstruációm se rendszeres. am köszönöm a válaszokat
2014. júl. 27. 14:27
 6/7 Aradiné Judit válasza:

Szia!

Sztem mindenképp menj el nőgyógyászhoz vizsgáltatsd meg magad lehet hogy az ösztogén hormonjaid nagyobb mennyiségben vannak jelen a szervezetben...ez által lehet hogy a kelleténél több testszőrzeted van..!

Az orvos majd egy gyengébb hormontablettát ir fel ami helyrerak..:)

De mindenesetre a petefészek cisztáidra is kérdezz rá mert előfordulhat hogy PCOS-ed van!!!

2014. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze hogy fáj de kibirod nem? ne viccelj :D mindekinek fáj. epilátor csak rosszabb szerintem. ha én kozmetikusnál gyantáztatom a a karom/lábam kevésbé fáj mint amikor magamnak csinálom. keress fel egy kozmetikust :)
2015. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!