Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban kétszer is...

Egy hónapban kétszer is megjöhet a menszesz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és ebben a hónapban (júli elején) már megjött és most elkezdett fájni (görcsölni, néha szúrni) a hasam és már voltam úgy együtt fiúval.. Egy hónapban ha kétszer megjön akkor baj van?

2014. júl. 27. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
És meg is jött?
2014. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jött meg még.. Értelmes válaszokat kérek.
2014. júl. 27. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a naptári hónap számít, hanem a valódi napok. Ha 31naposnál rövidebb a ciklusod, és elsején megvolt, akkor simán megjön a következő még abban a hónapban.
2014. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges, nem tudom mióta menstruálsz, ha még nem állt be, akkor is simán lehetséges. Egyébként most én is így vagyok, csak nekem már 2 hónapja van így, augusztus végére van időpontom a nőgyógyászhoz. Ha egyszer van ilyen, de ezen kívül minden rendben és utána beáll, akkor nincsen semmi gond, ha viszont többször, akkor érdemes elmenni egy nőgyógyászhoz. Nem feltétlen van baj, de egy ultrahang kb. 5 perc, ha viszont mégis lenne valami gond, jobb időben elkezdeni orvosolni, nekem ez a véleményem. :)


21/L

2014. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy meg is jött-e már, mert a kérdésedből nem derült ki. És mástól is fájhat a hasad, egyáltalán nem biztos, hogy megint megjön.
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!