Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, asszonyok. Ti fordulná...

Lányok, asszonyok. Ti fordulnátok orvoshoz hormonegyensúly felfordulásának gyanújával? Kezelnétek magatokat, vagy figyelmen kívül hagynátok?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja volt az első csókom, s vagy 2 hete érintkeztem meztelenül férfival, de csak kis előjáték próbálkozások voltak, mert nem vagyok biztos, hogy el szeretném veszíteni a szüzességem még (vele). Akkortájt észrevettem, hogy a fenekem feszesebb lett. Ez még nem is zavaró. Viszont a tegnap 5-6 nagyon fekete, erős hajszálat kellett kihúznom az államról (máskor max 1-2, és sokkal kevésbé láthatóak voltak). S egyébként is nagyon szőrös a kezem, lábam, stb, szemöldököm nagyon kihangsúlyozott és van eléggé észrevehető bajszom is. Már régebb gyanakszom valami hormonzavarra (főleg mert nem is vonzódtam sose egy fiúhoz sem, s a szexualitástól is kiráz a hideg), de most kicsit félek, hogy az érintkezéstől még jobban megzavarodott a szervezetem. Ez normális, vagy menjek nőgyógyászhoz? Nem szeretnék tablettázni, mert állítólag nehéz visszaállni normál állapotba, de így sem maradnék, mert zavaró, s önbizalomromboló.

2014. júl. 28. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ez teljesen független szerintem a pasitól. pcos gyanus a helyzet, nőgyógyász-endokrinológust javaslok
2014. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet nincs köze a pasihoz, fogalmam sincs. Októberig úgy sem tudok menni már orvoshoz, mert utazom el. Ha addig is fokozott marad az államon a sötét szálak növekedése, akkor kivizsgáltatom magam. :( Egyébként nagynéném mondta, hogy nem kell vele törődni, mert magától helyre fog állni a zavar. Nem vagyok már gyerek, lányproblémákat nem beszéltem soha senkivel, és nincs is akivel, ezért kicsit félek orvoshoz menni egyedül.
2014. júl. 30. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is kellemetlen dokihoz menni, de ha muszáj.. :( bátorság!
2014. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!