Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 5 napja késik a menstruáci...

Már 5 napja késik a menstruációm és nem tudom miért. Ötletek?

Figyelt kérdés
Terhes nem vagyok, védekezünk mindig rendesen óvszerrel (tudom, nem 100 %-os a védelem, nálunk mindig van szex utáni gumi nézegetés), terhességi teszt negatív, meg amúgy is egy nő érzi magán, hogy terhes, nekem az nincs meg. Semmiféle terhességre utaló "jel" nincs nálam. Tegnap próbáltuk a szexet, de a hüvelyem annyira görcsös állapotban van, hogy nem ment. Már egy hete olyan érzésem van, hogy "mindjárt megjön, rohannom kell a mosdóba". Sosem késett még ennyit, csak egyszer maradt ki a 12 év alatt, amikor el volt törve a lábam, és 1 hónap alatt 5 kg-t fogytam. Most is diétázok, eddig 4 hónap alatt 6 kg ment le, szóval nem egy erős diétára kell gondolni. Ezért nem is értem. Nem vagyok még sovány, normál a súlyom, 54 kg vagyok most.

2014. júl. 28. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem hormonzavar lehet
2014. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!